ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ЖЕСТОК ЕКШЪН! Руди Гела скъса шортите на ИвИлин: Ти си пълен тъпак и смешник! За пръв и последен път си в парламента (ВИДЕО)
ТРУДНИТЕ ВЪПРОСИ, на които Радев ще ТРЯБВА да отговори. Ето основната РАЗЛИКА между летеца и Борисов
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Очаква се и днес в столицата на Беларус Минск да се съберат десетки хиляди протестиращи с призив за оставката на президента Александър Лукашенко.
препоръчано
Още една от ръководителите на опозицията в Беларус напусна страната. Олга Ковалкова от Координационния съвет на протестите срещу президента Александър Лукашенко прекара 10 дни в затвора за неподчинение на властите. На пресконференция във Варшава тя заяви, че представители на милицията са я откарали до полската граница и са я заплашили с "безкрайни" арести, ако се върне в Беларус, съобщава БНР.
свързани новини
Полицията в Беларус извежда студенти от университет, щракна им белезниците
6308
на 04.09.2020
Тихановска призова: ООН да изпрати наблюдателска мисия в Беларус
10263
на 05.09.2020
Освен Ковалкова, в изгнание е и кандидатът за президент Светлана Тихановска. Тя замина за Литва два дни след оспорваните избори на 9-и август.
РОКАДИ: Лукашенко сложи верни свои хора начело на службите за сигурност
10985
на 04.09.2020
Лукашенко: Срещу Беларус се води хибридна и дипломатическа война
10223
на 27.08.2020


