BG EN

Падат камъни в Кюстендил

Животът днес

Падат камъни в Кюстендил

4118
на 15.02.2016
Падат камъни в Кюстендил
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Проходими при зимни условия са пътищата на територията на област Кюстендил, каза дежурният в Областно пътно управление, съобщава "Фокус". Пътните настилки са сухи, повишена е опасността от падащи камъни. Опасността е по-голяма по пътищата Ваксево – Друмухар, Бобошево – Четирци, в района на Конявска планина и по направлението за Олтоманци.

препоръчано

Опасните участъци са сигнализирани с пътни знаци. Движението по автомагистрала „Струма” и главен път Е-79 се осъществява нормално. Без ограничения се извършва движението в посока ГКПП – Гюешево. Към момента обстановката е нормална на пункта, няма затруднения при обработката на автомобилите и тяхното преминаване, нито образували се опашки от чакащи превозни средства. Забранено е преминаването на товарни моторни превозни средства по пътя между селата Смоличано и Пелатиково. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК