ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Армията на Украйна съобщи за първи смъртен случай на неин войник от седмици насам. Той е получил смъртоносна рана от шрапнел в зоната на конфликта в Донбас, пише "Монитор".
препоръчано
Службата за спешна помощ на Украйна съобщи и за други двама войници, които са били ранени по време на вълна от престрелки в същата зона.
В същото време, 84-годишен жител на Донецката народна република (ДНР) бе ранен при украински обстрел срещу селището Коминтерново в южната част на републиката.


