ГОРЕЩО
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Доналд Тръмп!
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Идва ли краят на Фейсбук коментира маркетинг специалистът Георги Малчев.
препоръчано
В интернет се появи информация, че Марк Зукърбърг е загубил за един ден около 30 милиарда.
Ще изчезне ли най-популярната социална мрежа - Facebook, коментира Малчев пред Нова тв.
"Всички свикнаха с някакъв вид виртуална реалност. Facebook и Instagram имат предимството да расте. Като рекламна платформа са изключително добри. Тенденциите се задават от новите мрежи. В случая TikTok задава едни трендове вървят и по другите мрежи", заяви Малчев.
След като Фейсбук го отряза: Тръмп пуска социална мрежа до дни
11796
на 07.01.2022


