BG EN

Пазим чужди тайни само 20 минути

Бомба

Пазим чужди тайни само 20 минути

5766
на 28.11.2017
Пазим чужди тайни само 20 минути
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Близо две трети от хората не могат да пазят чужда тайна повече от 20 минути, пише в. "Дейли експрес", позовавайки се на резултатите от проучване, направено във Великобритания. Допитването е осъществено сред 2000 души.

Резултатите показват, че за една пета от хората е трудно да запазят офис клюките само за себе си, въпреки че са се зарекли да си мълчат.

препоръчано

Жителите на Острова не крият, че склонността да клюкарстват е един от най-големите им недостатъци. Над десет на сто от участниците в анкетата признават, че не са в състояние да опазят в тайна необявената връзка на свой близък приятел. Приблизително същият процент индивиди не могат да си "траят" за счупени предмети. Бременността също е сред любимите теми за клюкарстване.

Според авторите на проучването обаче се намират милиони жители на Острова, всеки от които съумява да опази 20 тайни годишно.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 69
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК