ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Засилено полицейско присъствие има в мол „Парадайс център” в София. Причината е подаден сигнал за кражба. Това съобщиха за „Фокус” от пресцентъра на МВР.
препоръчано
По последни данни подаденият сигнал е бил фалшив.
Нещата в мола към този момент са регулирани, обясниха от полицията.
Припомняме, че само преди дни в същия мол полицията евакуира всички коли от паркинга и не позволяваше на посетителите да ползват ескалаторите. Тогава неофициално ПИК научи, че в мола е бил подаден сигнал за бомба (вижте подробности в "Още по темата").


