ГОРЕЩО
ЩЕ СЕ ИЗЯДАТ САМИ: Авер на Христанов го подпука за назначението на Деси с амфетамина - пита го кой министър й е дал общинско жилище
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
Йордан Божилов: Няма пряк риск за сигурността на България
СРЕЩУ ПОЛИЦЕЙСКИЯ ПРОИЗВОЛ! "Справедливост за Митко" мести протеста си под прозорците на Дечев пред МВР в София
ИЗВЪНРЕДНО! Поредица от силни земетресения разтресоха Гърция тази сутрин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Катастрофа между мотор и лек автомобил е станала в района на к-с „Меден рудник”, съобщи Радио „Фокус” – Бургас дежурният в ОД на МВР. Инцидентът е станал около 18.07 часа на бул. „Захари Стоянов” в к-с „Меден рудник”.
препоръчано
Жената, която е управлявала лекия автомобил е откарана в болница, без сериозни наранявания. Мотористът е в добро състояние.
Мотор се разцепи на две при зрелищна катастрофа в столицата
28570
на 21.04.2016


