ГОРЕЩО
ДПС отбеляза 37-мата годишнина от мирните протести с традиционния възпоменателен митинг-събор в местността Демир Баба теке (СНИМКИ)
ШОКИРАЩО! Туристът на Витоша разкъсан от мечка заради “зелените”, които косъм не дават да падне от хищниците
БОЛЕЗНЕН АВТОГОЛ: Как Ивайло Мирчев извървя пътя от борец срещу "мафията" до ходещо меме (СНИМКИ)
Кога компетентните органи ще конфискуват луксозната резиденция на Николай Бареков?
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пакистан е готов за широк и постоянен диалог с Индия. Това заяви специалният съветник на пакистанския премиер за външната политика Тарик Фатеми, предаде ТАСС.
препоръчано
„Ние сме готови да започнем значим, всеобхватен и непрекъснат диалог“, каза той. Но Исламабад смята, че „тъй като сме отправяли това предложение много пъти, сега е ред на Индия да отговори“, допълва той. „Да се надяваме такъв отговор да има“, отбелязва дипломатът.
Според него основание за такова нещо дава скорошната среща на премиерите на двете страни в рамките на срещата на ШОС в град Уфа.
13 случая на рядък щам на ебола са потвърдени в Конго
55
преди 8 сек
Тайван се опълчи на Тръмп за суверенитета си
2579
преди 15 минути
Европейската комисия иска единен билет за пътуване в общността
2802
преди 28 минути
Франция ще разследва убийството на Джамал Хашоги в Истанбул
5283
преди 1 часа


