BG EN

Пакистан освободи тихомълком талибански лидери

СВЕТЪТ ДНЕС

Пакистан освободи тихомълком талибански лидери

7093
на 29.10.2018
Пакистан освободи тихомълком талибански лидери
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Молла Абдул Гхани Барадар е преминал границата и се е върнал в Афганистан, пише британският The Times.
Той и още един командир, заемащ висок пост сред талибаните, са били освободени от затвора в Пакистан, което, според наблюдателите, ще окаже виляние върху мирните преговори между бойците и САЩ.
Молла Абдул Гхана Барадар, който бе втори по ранг в йерархията на талибаните, беше пленен при съвместна американско-пакистанска операция и прекара осем години в затвора, но миналата седмица тихо-мълком бе осовободен в Карачи. Другият пуснат на свобода талибан е молла Абдул Самад Сани.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО) Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК