ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пакистанец насече с брадва краката на съпругата си, предаде в. “Дейли мейл”. Мемуна Биби се скарал с жена си Сидик. Мъжът се ядосал толкова, че грабнал брадвата и се нахвърлил върху съпругата си. Преди това я пребил с тояга, след което извършил бруталната ампутация.
препоръчано
Съседи чули писъците на Сидик и се притекли на помощ, като укротили съпруга и извикали полиция. Биби налагал системен тормоз над втората си жена още след сватбата им през март.


