ГОРЕЩО
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фолк певицата Дебора направи признание, че крие някои палави играчки в спалнята си. Изпълнителката се похвали пред свои фенове, че има не един, а цели три вибратора.
Певицата сподели скандалните подробности в откровен разговор с почитателите си. Звездата може и да е станала майка преди година, но определено не е загърбила скандалната си откровеност и дръзките изяви, с които се прочу и във "ВИП Брадър", пише "Хотарена".
Дебора в момента няма мъж до себе си, след като се раздели с бащата на сина си. Така, че изобщо не е изненадващо, че разполага с няколко инструмента за забавления в спалнята, за да разнообразява интимния си живот.
препоръчано
свързани новини
Фолк фурията Дебора лъсна по зърна
26600
на 28.11.2019
Зверски глад подгони бременната Дебора
35265
на 15.08.2018


