ГОРЕЩО
Избраха Карина Караиванова - Ганозова за подуправител на БНБ
ЗВУЧНА ПЛЕСНИЦА! Тошко Йорданов гневен: В тази ситуация сме заради политическата алчност на Асен Василев (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Делян Пеевски след решението за Съвета за мир: Петроханците днес приключиха! (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! След предложението на Делян Пеевски: Парламентът задължи МС да внесе закон за ратифицирането на Споразумението за мир
ПИК TV! Борисов: Вижте им морала на ППДБ - двама съдружници във фирма станаха областен и зам. областен управител (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Илиян Здравков, който бе задържан за убийството на студентката Вероника, признал на разпита, че е хвърлил брадвата под мост на река Янтра в село Първомайци.
препоръчано
Екип водолази е на място и претърсва реката. Засега оръжието на убийството не е открито.
Там е и шефът на Районната дирекция на Министерството на вътрешните работи - Велико Търново Илиян Личев, предаде "Труд".
Водолазите продължават претърсването на реката.
На разпита след задържането си 40-годишният Здравков е направил пълни самопризнания. След убийството на Вероника той разказал на свой съсед за извършеното.
По-късно комшията го издал.
Срещу Илиян Здравков вече е повдигнато обвинение за убийството на 23-годишната студентка.
свързани новини
Убиецът на Вероника опитал да използва дебитната й карта – така го хванали
72387
на 06.03.2015
Убиецът на Вероника се казва Илиян Здравков – направил е самопризнания
169728
на 06.03.2015
Прокуратурата, ЦИК, МВР и ДАНС проведоха среща за изборите (СНИМКИ)
1464
преди 5 минути
Избраха Карина Караиванова - Ганозова за подуправител на БНБ
17520
преди 51 минути


