ГОРЕЩО
КЛЮЧОВ ДЕН ЗА ГЕРБ: Борисов събира ръководството, депутати и шефове по райони -ще има ли промени в партията
РАЗВОД МИ ДАЙ! Никито Денков ХВЪРЛИ БОМБАТА - цепи ли се ППДБ
ШАРЕНО ВРЕМЕ: Слънце и облаци се редуват с вятър в последния понеделник на април (КАРТА)
Шеф на БСП си посипа главата с пепел за изборния разгром: Логичен резултат, съкрушителна загуба...
МЪЛНИЯ! Профилите на Кандев и Гюров във Фейсбук - част от схема за бъдеща политическа кариера? (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Немски туристи са сътворили голям панаир по родното Черноморие. Двама германци са се сбили на улица в к.к. „Св. Св. Константин и Елена“. Сигналът за инцидента е бил получен вчера сутринта.
препоръчано
Двамата немци са на 18 и 20 години. По-големият от тях е причинил средна телесна повреда на опонента си, счупвайки му зъб и кост на ръката, съобщиха от ОД на МВР-Варна.
По случая има образувано бързо полицейско производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна.Извършителят е задържан за срок до 24 часа.
Кенгуру албинос се роди в зооцентъра в Добрич
10512
преди 13 часа
Ремонти по “Струма“ променят движението
7540
преди 15 часа


