ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! Един или два мандата като президент може да изкара Илияна Йотова заради сегашната й ситуация
Анализатори заплетоха голяма интрига: Има неприязън между Василев и Гюров. Николай Денков загрява на тъча за президентските избори
ОЖЕСТОЧЕНИ ДЕБАТИ В НС! Слави Василев скочи на "Възраждане": Къде сте вие, къде е Радев... (ВИДЕО)
СУПЕР ИРОНИЯ! Браво на БТВ и на Нова! Не взеха завоя. Останаха си верни и пристрастни към ППДБ
ПРИМКАТА СЕ ЗАТЯГА! Издирват близък приятел на Владо Загатото - бизнесменът имал 9 млн. евро в биткойни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Властите в Панама временно спряха влизането на територията на страната от Великобритания и Южна Африка заради открития в тези страни нов щам на коронавируса, съобщава ТАСС.
препоръчано
Агенцията се позовава на съобщение на Министерството на здравеопазването на страната.
„Във връзка със съобщенията за новия щам на коронавируса бе прието решение временно да бъде преустановено влизането в страната на граждани, които са от Великобритания и Южна Африка или пристигат транзит от тези страни за следващите 20 дни”, се посочва в съобщението.
свързани новини
СЗО: Откритият във Великобритания нов коронавирус не е извън контрол
11525
на 21.12.2020
Превод и редакция: ПИК


