ГОРЕЩО
СКАНДАЛЕН АБСУРД! "Калашниците" с шофьорски книжки от автошкола фантом в Чехия - над 6000 българи с такива фалшиви свидетелства
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Разбиха група за рекет, изнудване и проституция (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Панадама Хуан Карлос Варела представи в петък нов отряд елитни части, които ще се борят с контрабандата и продукцията на кокаин. "Ийгъл форс", както ще се наричат те, ще се състоят от 300 служители с достъп до разузнаването, предаде БГНЕС. Тяхната задача ще е да се борят със свързаната с наркотици престъпна дейност не само в самата столица на Панама, но и в големия крайбрежен град Колон - т.е двата входа на Панамския канал.
препоръчано
До тази стъпка се стигна, след като миналата година в страната бяха регистрирани 388 убийства, повечето от които обвързани с наркокартелите, а властите иззеха общо 72 тона наркотици.
Путин се обади на Тръмп за рождения му ден
14040
преди 3 часа
Два хеликоптера се сблъскаха над Рио де Жанейро, има загинали
6098
преди 4 часа
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
24904
преди 6 часа
Кмет бе разстрелян насред битката на наркокартелите в Мексико
8431
преди 8 часа


