Панатинайкос приземи Ботев

12143
на 02.08.2024

ПИК с нов канал в Телеграм

Ботев Пловдив отпадна във втория кръг на втория по сила европейски клубен турнир Лига Европа след тежка загуба с 0:4 от гръцкия гранд Панатинайкос.

На стадион "Христо Ботев" в града под Тепетата Александър Йеремейев откри още в шестата, а автогол на Антъни Уджа удвои преднината на гостите в 34 минута.

Филип Джуричич направи резултата класически във втората мивута от добавеното време на първата част, преди Йеремейев да отбележи втория си гол в мача в 50 минута.

По този начин бе оформен и крайния резултат от двата двубоя - 6:1.

Класата на "детелините" определено си каза думата и те направиха доста по-добър двубой, отколкото преди седмица в Атина, докато "канарчетата" не успяха да представят продукцията от първия мач.

ПАО имаше още няколко добри положения за попадение, но и вратарят Ханс Кристиан Бернат се намеси решително, а двата отбора удариха и по една греда през първата част, предаде "Гонг".

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за събота - личните отношения на Стрелците им създават проблеми, Рибите подвластни на чувствата САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за събота - личните отношения на Стрелците им създават проблеми, Рибите подвластни на чувствата
ПЪРВО В ПИК TV! Бойко Борисов в Асеновград: Никой, освен нас, не желае да има правителство - Промяната искат да излъжат, че изборите са били опорочени (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Бойко Борисов в Асеновград: Никой, освен нас, не желае да има правителство - Промяната искат да излъжат, че изборите са били опорочени (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)