ГОРЕЩО
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
СТРАШЕН КАРЪК: Асен Василев пак не успя да удари кьоравото след този ход на Делян Добрев
ЯБЪЛКАТА НА РАЗДОРА: Асен Василев тотално отсвирил Божанков за лулата на мира
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
Петима германки ще бъдат съдени за предизвикване на безредици
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Флашмоб, в който се включиха над 200 души, предизвика масова паника в курортен град в Испания. Местните жители и туристите го взеха за терористична атака.
препоръчано
В рамките на проявата, обявена предварително в социалните мрежи, участниците трябваше да се престорят на папараци, преследващи знаменитости по улиците на градчето Платя Д'Аро. Но мнозина объркали камерите и селфи стиковете на тълпата с оръжия и терористична атака, като хората панически се разбягали във всички посоки.
Пет германки, участвали в организирането на флашмоба, са арестувани и ще бъдат изправени пред съда за предизвикване на безредици.
свързани новини


