ГОРЕЩО
Външно с остра позиция за запалените автомобили в Скопие
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР с подробности за акцията срещу "Калашниците" от "Ботунец": Осем души от бандата остават зад решетките (ВИДЕО)
Градски шик - Модерните дамски кецове, без които не можем този сезон
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски: Аз ще бъда най-отпред и ще ви водя! ДПС ще следва мисията си - това са хората! (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО от Будапеща: Правят конституционна анти-Орбан поправка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земетресение с магнитуд 3,4 е било регистрирано в турската столица Анкара днес следобед. Засега няма пострадали или щети, съобщи руското посолство в Турция на страницата си във Фейсбук.
препоръчано
"В Анкара днес в 13:11 часа местно време бе регистрирано земетресение с мощност 3,4 по скалата на Рихтер. Според местните власти няма пострадали и щети", се казва в съобщението на руските дипломати, цитирано от БГНЕС.
Въпреки сравнително ниската степен на труса, много хора излязоха по улиците на турската столица видимо уплашени.
свързани новини
Земетресение с магнитуд 4.7 по Рихтер разтърси Анкара
10996
на 14.09.2019
В края на септември тази година Истанбул бе разтърсен от земетресение с магнитуд 5,9. Тогава според турските власти 34 души са ранени, а 473 сгради са леко повредени.

Гърция започна масови проверки, глобите достигат 3000 евро
10567
преди 5 часа
Земетресение в Гърция
9442
преди 10 часа
ПОЛИТИЧЕСКА ДРАМА! Номинираният за премиер на Румъния върна мандата
11630
на 14.06.2026


