ГОРЕЩО
УДАР ПО СПЕКУЛАТА: Топ икономист ПОХВАЛИ мерките на кабинета срещу галопиращите цени
България и Албания са готови да положат усилия за разширяване на двустранното си сътрудничество и партньорство (СНИМКИ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ за случващото се в Белфаст: Пристигаме до Рубикон. Силата на белите хора дълго време беше неглижирана и подценявана
НОВИ ДОКУМЕНТИ: Нотариуса изнудвал магистрати и служители на НАП с компромати
Жалката държава на условните присъди: Как да стоят мирни мургавите Калашници, като ги задържат и после ги пускат
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият собственик на Левски Васил Божков заяви, че нищо добро не очаква "сините".
препоръчано
Укриващият се в Дубай бизнесмен, на когото клубът от "Герена" дължи 14 милиона лева, определи като "балон" новия партньор на 26-кратните шампиони, който беше представен по-рано през деня.
"Някои от средствата, които давах в Левски, бяха под формата на кредити заради регулациите на УЕФА - за да може Левски да получи лиценз".
"Феновете добре помнят какво направих на "Герена". Новият спонсор ли? Това е поредният балон. Нищо добро не го очаква Левски", каза Васил Божков в телевизионно интервю.
С ДЕБЕЛИЯ ФЛУМАСТЕР: Левски зачеркна тунизийски халф
4305
преди 48 минути
ПЕЧЕ СЕ ТРАНСФЕР: Локомотив Пловдив продава вратаря си
4843
преди 2 часа
ЦСКА 1948 отхвърли куп оферти за 18-годишен
6379
преди 8 часа
Славия прибира много пари от Цървена звезда за Балов
9219
преди 10 часа


