ГОРЕЩО
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Топ експертът доц. Щерьо Ножаров даде безценни съвети на властта как да се овладее свръхдефицитът в бюджета
ГОРЕЩИ СЛЕДИ! Чехия разследва как Калашниците са взели книжки
САМО В ПИК! Крум Савов шокира столични полицаи пред НДК (СНИМКИ)
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ПАОК продължава да се подсилва за битките с Левски от втория предварителен кръг на Лига на конференциите.
препоръчано
„Двуглавите орли“ са близо до привличането на германското крило Халед Нарей, пишат местните медии. Гръцкият гранд от доста време иска да привлече 27-годишния десен флангови нападател на Фортуна (Дюселдорф).
Германският тим вече е намерил заместник на Нарей в лицето на Роберто Масимо от Щутгарт, поради което е съгласен да се раздели със своя футболист.
До момента кариерата на Нарей преминава изцяло в Германия. Той е юноша на Байер Леверкузен и Борусия Мьонхенгладбах. Играл е още за втория отбор на Борусия Дортмунд, Гройтер Фюрт и Хамбургер.
БФС затяга правилата за мачовете на евробойците ни
8180
преди 5 часа
ТРАНСФЕРЕН УДАР: Левски на крачка от национал на Босна
8357
преди 12 часа
Любо Пенев: Лечението не спира. С вяра, дух и характер нещата ще се получат
8847
преди 14 часа
ЦСКА ще играе първите си мачове в Лига Европа на "Васил Левски"
8922
преди 18 часа


