ГОРЕЩО
ВИЖТЕ единия от джигитите, спретнали смъртоносната гонка. Само минута е делила автобуса на "Челопешко шосе" от пламъци (СНИМКИ)
Група H на Мондиал 2026: Испания е фаворит, но Уругвай няма да стои в сянка
СЛЕД ЗЛОВЕЩАТА КАСАПНИЦА: Шокиращи подробности за фаталната гонка със 150 км/ч до София - има ТРЕТА ЖЕРТВА
СРАМНА РАБОТА: Филип Киркоров си приписа заслуги за успеха на Дара, певицата и феновете го съсипаха: Стой си в блатото, руски орк
НЕУСТОЙЧИВО ВРЕМЕ: Слънчево до обед, после - дъжд, гръмотевици и градушки (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Папа Лъв XIV реагира на новината за американските удари по ирански ядрени обекти, заявявайки, че човечеството зове за мир и призова за прекратяване на войните.
препоръчано
“Всеки член на международната общност носи моралната отговорност да сложи край на трагедията на войната, преди тя да се превърне в непоправима бездна“, заяви Светият отец.
Той подчерта още по време на неделната молитва “Ангел Господен“ на площад “Свети Петър“ във Ватикана, че думите му са в отговор на тревожните вести от Близкия изток.
Папата: Изкуственият интелект е опасен за умовете на младите хора
17102
на 20.06.2025


