BG EN

Параноя тресе САЩ! Подозират, че руски хакери може да са проникнали във финансовата им служба

ЧАС ПИК

Параноя тресе САЩ! Подозират, че руски хакери може да са проникнали във финансовата им служба

7613
на 28.05.2015
Параноя тресе САЩ! Подозират, че руски хакери може да са проникнали във финансовата им служба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Агенцията по приходите на Съединените щати проверява информация за това, че в нейната база данни може да са проникнали руски хакери, съобщи CNN, пише "Фокус".

препоръчано

От данъчната агенция са признали за хакерската атака, но без да конкретизират вероятния извършител. От там са уточнили само, че „не става въпрос за любители“.
Според информацията на CNN, хакерите са похитили данните на повече от 100 хиляди американски данъкоплатци и вероятно са от Русия.
В разследването са се включили министерството на финансите и службите по вътрешна безопасност на САЩ.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК