ГОРЕЩО
Ето къде ще се проведе забраненият от Гавалюгов протест за стабилна и сигурна България
МЪЛНИЯ! Операцията на отряд "Кобра" в "Люлин" свързана с незаконно финансиране на метежите срещу управляващите?
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Парашутист от военновъздушните сили на Перу оцеля при 1500-метрово свободно падане, след като парашутът му не се отвори при скок в южната част на страната, предаде БТА, цитирайки АФП.
препоръчано
Сержант Амасифуен Гамара, който е на 31 години, скочил с парашут от военен самолет от височина 1500 метра, но когато се опитал да отвори парашута си, каишката се оплела около врата му и той загубил съзнание. Засега не става ясно какво е смекчило удара при падането на земята на парашутиста. При преглед във военна болница се оказало, че той не е получил никакви фрактури.
Хърватия поръчва 18 самоходни гаубици "Сезар" от Франция
2308
преди 18 минути
Не стихват подновените сражения между Тайланд и Камбоджа
3463
преди 38 минути
Осъдиха руски войници за убийството на американец в Донецк
9454
преди 1 часа


