Пари Сен Жермен се разправи с Реал (Мадрид) на старта на груповата фаза на Шампионска лига

10371
на 19.09.2019

Отборът на Пари Сен Жермен се разправи с Реал (Мадрид) в Париж на старта на груповата фаза на Шампионска лига.

В мач от първия кръг в група „А” на най-престижния клубен турнир в света парижани, без големите си звезди, победиха у дома Реал (Мадрид) с 3:0.

Два гола за шампиона на Франция вкара бившият играч на Реал Анхел ди Мария. Той бе точен в 14-ата и 33-ата минута. Тома Мюние в 90-ата оформи крайното 3:0 за Пари Сен  Жермен.

Гарет Бейл пропусна да върне Реал в мача в 35-ата минута, след като при резултат 2:0 за Пари Сен Жермен пропусна дузпа.

В другия мач от групата Брюж и Галатасарай завършиха в Белгия наравно 1:1.

Група „Де”
Атлетико (Мадрид) – Ювентус 2:2. До 70-ата минута гостите от Торино водиха с 2:0.
Леверкузен – Локомотив (Москва) 1:2

СУПЕР ШОУ! Кирил Петков даде рецепта как ПИК да стане нормална медия: Трябва само да... (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Кирил Петков даде рецепта как ПИК да стане нормална медия: Трябва само да... (ВИДЕО)