ГОРЕЩО
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ЖЕСТОК ЕКШЪН! Руди Гела скъса шортите на ИвИлин: Ти си пълен тъпак и смешник! За пръв и последен път си в парламента (ВИДЕО)
ТРУДНИТЕ ВЪПРОСИ, на които Радев ще ТРЯБВА да отговори. Ето основната РАЗЛИКА между летеца и Борисов
Близък изток
Париж предупреди Израел и Палестина да се въздържат от „едностранни стъпки“ за Ерусалим и границите
9803
на 15.01.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В рамките на провеждащата се в неделя в Париж мирна конференция за Близкия изток Израел и Палестина бяха предупредени да се въздържат от „едностранни“ стъпки за Ерусалим и границите, които може да заплашат двудържавното решение на конфликта, предава AFP, цитирана от "Фокус".
В изявление, участниците в конференцията призоват двете страни да избягват стъпки, които "предопределят изхода от преговорите по въпросите на окончателния статут, включително, наред с другото, за Ерусалим, границите, сигурността, бежанците".
Френският външен министър Жан-Марк Еро на свой ред заяви, че границите между Израел и Палестина от периода преди войната от 1967 г. осигуряват база за преговори.
препоръчано
свързани новини
Конференция в Париж търси нов шанс за мир между Израел и Палестина
9436
на 15.01.2017
Съветът на ООН по правата на човека ще има извънредно заседание за Иран
6630
преди 15 часа
Дългочакано: Отварят за движение "Рудозем - Ксанти"
14093
на 20.01.2026
Синът на последния ирански шах се зарече да...
18470
на 19.01.2026
Иран обмисля постепенно възстановяване на достъпа до интернет
8591
на 18.01.2026


