ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в Ахелой
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Властите в Париж взеха решение тази зима да приютят бездомниците в кметствата, съобщава германският национален ежедневник Die Frankfurter Allgemeine Sonntagzeitung, цитиран от "Фокус". Там хората, лишени поради една или друга причина от покрив над главата си, ще може да получат подслон и храна в студените месеци от годината, обяви кметът на френската столица Ан Идалго.
препоръчано
В края на ноември в две зали на парижкото кметство ще бъдат пригодени за настаняването на до 100 бездомни жени. Няколко сгради на местната власт също ще отворят вратите си за бездомните. Подчертава се, че все още няма гарантиран подслон за около три хиляди души, които живеят по улиците на Париж.
свързани новини
Прибират бездомниците от софийските улици
6366
на 25.11.2015
Лидерите на Е-5 се събраха в Берлин
3129
преди 34 минути
Къде в Европа се плаща по-висок данък за второ жилище
8779
преди 1 часа
ТРЕВОГА: Нови видове комари атакуват Европа
6952
преди 2 часа


