ГОРЕЩО
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
Писателят Христо Стоянов ИЗБУХНА: Гнус ме е от тебе, Мариян Бачев!
Европа
Парите на руския полковник от МВР нямат край - откриха 300 милиона евро в швейцарски сметки
53171
на 14.09.2016
Дмитрий Захарченко беше зам.-шеф на антикорупционното звено на руското вътрешно министерство, преди да бъде арестуван
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Парите на руския полковник Дмитрий Захарченко сякаш нямат край, съобщи телевизия „Рен”. След като при обиск в дома му откриха 120 милиона долара и 2 милиона евро, натъпкани в кашони и чанти, сега разследващите са установили, че членове на неговото семейство имат швейцарски сметки в които има над 300 милиона евро.
препоръчано
Открити са 6 сметки, регистрирани на името на бащата на полковника- Виктор. Следствието продължава да издирва офшорни сметки на арестувания Захарченко. Вероятността да изскочат още пари е голяма, коментират следователи.


