BG EN

Парламентарна комисия ще разследва срещата на Бойко Борисов с Петното

ЧАС ПИК

Парламентарна комисия ще разследва срещата на Бойко Борисов с Петното

7132
на 05.02.2014
Парламентарна комисия ще разследва срещата на Бойко Борисов с Петното

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Парламентарна комисия ще разследва предполагаемата среща на Бисер Миланов-Петното и Бойко Борисов в Банкя. Това решиха депутатите в парламента по предложение на Йордан Цонев от ДПС.

препоръчано

Същата комисия ще разследва и далаверите на бившия зам.-председател на парламента Христо Бисеров. Срещата на Петното с Борисов ще е „бонус“ за комисията, разследваща Бисеров, която бе предложена от ГЕРБ.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК