ГОРЕЩО
ПИК TV! Започнаха консултациите при Йотова за новия състав на ЦИК (НА ЖИВО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на "Прогресивна България" приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО)
Адвокат РАЗКРИ кога се връща Стоян Мавродиев в България. Ето какво е имало в джоба на финансиста, преди да бъде задържан в Белград
Прокуратурата на нож със съдията, отказал да гледа мярката на Васко от "Калашниците" - протестира скандалното му решение
ГОРЕЩА ТЕМА! Един от най-приближените до Радев депутати разкри подробности как се стигна до договорката с търговските вериги
Европа
Парламентите на Израел и Русия осъдиха "оскверняването" на паметниците на Съветската армия в Полша
11536
на 19.07.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Израелският парламент заяви, че е необходимо да се осъждат „оскверняването“ на паметниците на жертвите от Холокоста, както и на войниците на Червената армия, навсякъде в света, предава Интерфакс, цитирана от "Фокус".
Това заяви израелският парламент в спешно обръщение от 19 юли, което бе направено едновременно с изявлението на руския парламент към законодателните органи на Европа. Поводът за тези изявления от израелска и руска страна е, решението на Полша да премахне редица паметници на Червената армия.
препоръчано


