ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
Африка
Парламентът на Алжир одобри промени в конституцията на страната, ограничаващи президентския мандат
2555
на 07.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Парламентът на Алжир прие днес изменения в конституцията на страната, според които се съкращава срокът на мандата на президента на страната, предаде ТАСС, цитирана от "Фокус".
Парламентът на Алжир е одобрил изменения в конституцията на страната, които ограничават броя мандати на президента на страната до два. По-рано той можеше да се избира неограничено.
Предложенията за промените в конституцията са били предложени от настоящия алжирски президент Абделазиз Бутефлика, който е на поста от 1999 г. насам.
препоръчано
свързани новини
Парламентът на Алжир ще проведе гласуване по промени в конституцията
2591
на 07.02.2016
СЗО: Епидемията от ебола се разпространява в нови райони в ДР Конго
6211
преди 8 часа


