ГОРЕЩО
В ТЪРСЕНЕ НА СЛУЖЕБЕН ПРЕМИЕР: Йотова с последен кръг консултации на "Дондуков“ 2
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
МИСТЕРИЯ БЕЗ АНАЛОГ: Калушев ПОЛУЧАВАЛ СТОТИЦИ ХИЛЯДИ от родители на деца, които обучавал
Ще носи ли Борислав Сандов отговорност за договора, легитимирал паравоенната структура край Петрохан?
Вижте ПЪРВАТА РЕАКЦИЯ на бащата на 15-годишния Александър Макулев, открит мъртъв в кемпера на Калушев (СНИМКА)
ЧАС ПИК
Парламентът продължава дебатите за законопроекта за ратификация на документи за облигации за 8 млрд. евро
2765
на 19.02.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Парламентът ще продължи с обсъждане на Законопроект за ратификация на три документа за издаване на облигации на стойност 8 млрд. евро.
препоръчано
Депутатите ще обсъдят и Проект за решение за създаване на Временна анкетна комисия за проверка и оценка на състоянието на енергетиката в Република България към 31 януари 2015 г.
В програмата е и първо четене на промени в Наказателния кодекс.
Цветанов: Търсим консенсус по темата за дълга
6159
на 18.02.2015


