ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! ТЕЗИ ДВЕ ДАМИ ще помагат на Гълъб Донев по най-важните въпроси за държавата
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Ето с какви промени хората на Радев ще борят високите цени
Градушка млати пътуващите към Петрохан (ВИДЕО)
СКАНДАЛ В "ПРОМЯНАТА": Един от най-важните им хора в Бургас напусна партията
ГДБОП разкри схема за киберизмами чрез есемеси и съобщения в чат приложения от името на институции (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няма да затваряме границите за бежанци от Северна Африка и Близкия изток, реши току-що парламентът. Гласуването бе по повод искане на "Атака" да не се допускат имигранти у нас от тези региони.
препоръчано
В гласуването участваха 187 депутати. От тях 165 бяха против. "Атака" изпадна в изолация. Само тя подкрепи собственото си предложение. Всички депутати от ГЕРБ, ДПС и "Коалиция за България" гласуваха против него.
"Хората са против това до къщите им да има бежанци. Но вие сте далеч от народа си. И най-важното - не сте национално отговорни партии. Не защитавате националните интереси", каза лидерът на "Атака" Волен Сидеров.


