ГОРЕЩО
Голямата измислица на "Маркет линкс"
САМО В ПИК! Георги Марков с РЕВОЛЮЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Парламентът да избира президента на България
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
ЖЪЛТОПАВЕТНА МАНИПУЛАЦИЯ! "Маркет линкс" пуска елементарна стъкмистика в полза на Иво Прокопиев и компания
Асен Василев вдигна кръвното на Ваня Григорова. Общинската съветничка за "Промяната": Нагли, арогантни изроди!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
И четвъртият опит за събиране на кворум за продължаване на пленарното заседание се провали.
препоръчано
Регистрираха се едва 94 народни представители и председателстващата заседанието Росица Кирова го закри, въпреки опита на депутата от БСП Георги Свиленски да се изкаже от парламентарната трибуна.
Кворумът беше бойкотиран от депутатите от ПП-ДБ, "Възраждане" и народните представители, нечленуващи в парламентарни групи.
Кирова се извини на четиримата министри Петър Димитров, Виолета Коритарова-Касабова, Владимир Малинов и Георги Тахов, които бяха в пленарна зала, за да бъдат изслушани относно безводието и водният режим в стотици населени места в цялата страна.
свързани новини
Голямата измислица на "Маркет линкс"
64335
преди 6 минути
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
154244
преди 2 часа


