ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Израелската лявоцентристка партия „Авода” отложи важна конференция, на която е трябвало да избира свой председател, заради концерт на Бритни Спиърс, насрочен за същия ден, съобщи „Аарец”. Така партийното събитие ще е след 3 юли, когато е концертът на поп певицата.
препоръчано
В официално съобщение партията твърди, че отлагането е заради засилените мерки за сигурност, които ще бъдат необходими и за концерта, и за партийното мероприятие.
За лидер на „Авода” ще се борят сегашния председател Ицхак Херцог, Амир Перец , Ави Габай, бивш министър и други известни израелски политици.
свързани новини
Бритни Спиърс отслабна, заприлича на 18-годишно гадже (СНИМКИ)
40596
на 12.03.2017
Превод: ПИК
Бритни Спиърс заби фитнес модел (СНИМКА)
20574
на 28.11.2016


