BG EN

Партията на Мей разследва пробив в сигурността на смартфоните на нейните министри

СВЕТЪТ ДНЕС

Партията на Мей разследва пробив в сигурността на смартфоните на нейните министри

3604
на 01.10.2018
Партията на Мей разследва пробив в сигурността на смартфоните на нейните министри
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Консервативната партия на премиера Тереза Мей разследва пробив в сигурността, който е позволил на хора да влязат в приложение за смартфони като правителствени министри и да виждат данни за личния им живот.

препоръчано

Това заяви председателят на партията Брандън Луис по телевизионния канал "Скай нюз", предаде Ройтерс. По думите му, засегнати са "ограничен брой" потребители, но партията възприема случая много сериозно и е предприела пълно разследване.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК