ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА: Колко големи са опасенията след заплахата на Иран - и какво всъщност може да изстреля срещу Европа
"ЧЕРНАТА ОВЦА В ЖИВОТА": Вижте историята на обвинения за бруталното убийство в Съединение - от капитан в МВР до овчар (ВИДЕО)
“Софиямед“ разкрива Венозен център за персонализирана грижа срещу скритите опасности на разширените вени
ШОКИРАЩИ ПОДРОБНОСТИ! Убийците на Загатото го измъчвали 3 часа - не са му взели златото и парите
Кабинетът "Радев" взе две изключително важни решения в подкрепа на българското земеделие
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Португалският нападател на "Левски" Жоао Силва е силно желан от Пасош де Ферейра, пише "А Бола". Елитният тим е готов на всичко да привлече дошлия от Евертън атакуващ играч, който не впечатлява при "сините".
Изданието твърди, че е по-вероятно 23-годишният Силва да акостира под наем в тима с опция за закупуване.
Самият Силва пък бил готов да намали финансовите си изисквания, за да може да се завърне в португалското първенство и да атакува участие в Шампионската лига.
препоръчано
Лудогорец подготвя трансферен удар, вади 2 млн. евро за нападател
8641
преди 7 часа
Гьозтепе продава халф за 5 млн. евро
8379
преди 8 часа
КАКВО СЕ СЛУЧВА: Мусиала отново колабира на терена
9891
преди 14 часа
Гьозтепе започна новия сезон с голово шоу, Мъри изригна
14432
на 18.08.2026


