ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Зловещо верижно меле на Северната тангента, има затиснати хора (СНИМКИ)
СОЛОВА СХЕМА: Пече се нов разломен казус - ПП лансира кандидат за президент без благословията на ДБ
НЕВЕРОЯТНА ИСТОРИЯ: Депутатът Иван Янев и кучето-звезда Роувър - ето кой пръв заспа в пленарната зала на 52-ия парламент
РАДОСТ ЗА ГЪБАРИТЕ! Влажно е, вятър подава слънцето свенливо зад облаците (КАРТИ)
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ябълки с изрисувана върху тях карта на България се появиха за Трети март. Те се продавали като биопродукт.
препоръчано
Снимката на патриотичните ябълки бе показана на страницата на „Здравей, България“ във Фейсбук. Повечето от хората в социалните мрежи обаче коментират, че не става въпрос за патриотизъм, а за абсолютен кич.
„Така също и не мога да възприема кафето, за което писаха из интернет, че е с нарисувани образи на исторически личности. Това е ненормално - гледаш лицето на човека (било то Ботев, Левски или друга велика личност) и най-спокойно си го изпиваш“, коментира Радостина Цанкова.
Нейни приятели в социалните мрежи пък определят показаните ябълки като пълна простотия.



