BG EN

Педофил и хомофоб се венчаха в затвора

ЧАС ПИК

Педофил и хомофоб се венчаха в затвора

10475
на 30.03.2015
Педофил и хомофоб се венчаха в затвора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На 27 март във Великобритания бе сключен първия еднополов брак в затвора,  омъжили са  се двама убийци - 40-годишният Михаил Галатинов и 31-годишният Марк Гудуин, осъдени на доживотен затвор, съобщава Дейли Мейл, предаде bulgaria.utre.bg.

препоръчано

Сватбената церемония се е състояла в центъра за посетители в затвора Фул Сътън в Йоркшир. Въпреки брака, двойката ще излежават присъдите си в различни килии. Галатинов е признат за виновен през 1997 г. за убийството на 28-годишния Адриан Камински, с който се е запознал в Интернет и след това хладнокръвно и много жестоко е убил с умисъл.

Галатинов вече е осъждан за педофилия в момента на убийството е трябвало да бъде под полицейско наблюдение.

Според присъдата, извършителят има право на помилване - той може да подаде молба, след като излежи 20 години от наказанието.

Гудуин попаднал в затвора десет години по-късно, през 2007 когато е бил на 23 г.. Той е признат виновен за убийството на мъж, въз основа на омраза и ненавист към гейовете. Той трябва да прекара в затвора на най-малко 18 години, а след това да може да кандидатстват за условно предсрочно освобождаване. Той е бил глава на банда, която обикаляла улиците и пребивала срещнатите хомосексуални граждани в Блекпул.

Повече подробности за сватбата не се съобщават.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК