BG EN

Пекин разследва висш партиец за корупция

СВЕТЪТ ДНЕС

Пекин разследва висш партиец за корупция

2951
на 26.12.2014
Пекин разследва висш партиец за корупция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Централната комисия за проверка на дисциплината на Комунистическата партия на Китай започна разследване срещу заместник-председателя на Държавната главна администрация на Търговско-промишлена администрация на Китай (GSU TPA) Сун Хунчжи.

препоръчано

Според агенция Синхуа, висшият служител е заподозрян в "нарушение на дисциплината на Китайската комунистическа партия и нарушение на закона". Обикновено изразът " нарушение на дисциплината" се използва за случаите за борба с корупцията.

Държавната главна администрация на Търговско-промишлена администрация на Китай упражнява контрол върху стопанската дейност, регистрация на търговски дружества, регистрация на търговски марки, провеждане на антитръстови одити и други.

Сун Хунчжи е роден през 1965 г. в провинция Джилин. През юли 1986 г. става член на комунистическата партия на Китай. От май 2013 година е на последния си пост.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК