ГОРЕЩО
ДПС отбеляза 37-мата годишнина от мирните протести с традиционния възпоменателен митинг-събор в местността Демир Баба теке (СНИМКИ)
ШОКИРАЩО! Туристът на Витоша разкъсан от мечка заради “зелените”, които косъм не дават да падне от хищниците
БОЛЕЗНЕН АВТОГОЛ: Как Ивайло Мирчев извървя пътя от борец срещу "мафията" до ходещо меме (СНИМКИ)
Кога компетентните органи ще конфискуват луксозната резиденция на Николай Бареков?
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Левски" най-вероятно ще бъде без своя капитан Станислав Ангелов срещу Лудогорец. Пелето за пореден път не тренира със своите съотборници, тъй като е измъчван от контузия.
препоръчано
С отминаването на дните шансове на Ангелов да се възстанови за неделната среща стават минимални. При това положение логиката сочи, че като десен бек, ще играе Орлин Старокин.
Славиша Йоканович предприе подобен ход и на мача с Литекс в Ловеч, който завърши 1:1.
Дербито между "Левски" и Лудогорец е в неделя от 20.00 часа на стадион "Георги Аспарухов".
Сериозен интерес от Испания и Дубай към капитана на ЦСКА
4725
преди 1 часа
ЦСКА и Левски искат увеличение на ТВ правата с 8,4 млн. евро
6638
преди 7 часа
Победа срещу ЦСКА праща Хулио Веласкес в историята и на дербито
9280
преди 12 часа
Вечно дерби с двойна цена - чест за Левски, Европа за ЦСКА
16095
преди 14 часа


