BG EN

Пенелопе Круз: Имам толкова много страхове

Шоу свят

Пенелопе Круз: Имам толкова много страхове

7068
на 11.12.2013
Пенелопе Круз: Имам толкова много страхове
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пенелопе Круз смята, че се е превърнала в специалист в прикриването на фобиите, които са я преследвали в по-голяма част от живота й. "Имам толкова много страхове.

препоръчано

Като майка на две деца, Луна и Леонардо, красивата брюнетка признава, че не успява да поспи повече от 3 часа на денонощие. "Тичах от площадка на площадка. Никога не бях у дома и нямах личен живот.

Семейството е най-важното нещо за мен. Ако имате деца, ще ме разберете", казва още съпругата на Хавиер Бардем.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК