ГОРЕЩО
ЩЕ СЕ ИЗЯДАТ САМИ: Авер на Христанов го подпука за назначението на Деси с амфетамина - пита го кой министър й е дал общинско жилище
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
Йордан Божилов: Няма пряк риск за сигурността на България
СРЕЩУ ПОЛИЦЕЙСКИЯ ПРОИЗВОЛ! "Справедливост за Митко" мести протеста си под прозорците на Дечев пред МВР в София
ИЗВЪНРЕДНО! Поредица от силни земетресения разтресоха Гърция тази сутрин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пенсионер заплаши мъж с боен пистолет, който се оказа незаконен. Инцидентът е станал в понеделник около 17 ч. пред къща във Вълчи дол.
препоръчано
След като пострадалият се оплакал в полицията полицията задържала 68-годишния мъж, тъй като не успял да представи разрешително. Той е родом от Варна и не е криминално проявен. След денонощие зад решетките е пуснат на свобода.
Пенсионер издъхна, докато празнуваше Благовещение
9398
на 25.03.2016


