ГОРЕЩО
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ЕКШЪН В ПИК TV! Балабанов СЪСИПА Денков и Белобрадова заради училище "Космос“: Едно дете завърши своето образование с куршум под Околчица (ВИДЕО)
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Основният спонсор на педофилската секта от Петрохан Васил Терзиев търси нова локация за долните си страсти
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
71-годишен мъж е обвинен за отправени закани за убийство към служител на ВиК дружество. Това съобщиха от ОДМВР - София.
След приключване на разследването по досъдебно производство, образувано в РУ - Годеч, в качеството на обвиняем е привлечен 71-годишния мъж от София, отправял закани за убийство чрез използване на пистолет спрямо служител на местното ВиК дружество в сградата на предприятието.
С прокурорско постановление на обвиняемия е наложена мярка за неотклонение „Подписка“ и делото е изпратено с мнение за съд.
препоръчано
Пенсионер с трабантче блъсна пешеходец
8114
на 21.11.2018
Пенсионер с мотор предизвика катастрофа във врачанско село
7276
на 11.11.2018


