BG EN

Пепе се готви усилено за мача с Лудогорец

Световен футбол

Пепе се готви усилено за мача с Лудогорец

2414
на 28.09.2014
Пепе се готви усилено за мача с Лудогорец
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Централният бранителят на Реал (Мадрид) Пепе днес проведе тренировка с отбора и показа, че е възстановен от травмата си. Португалският национал не игра вчера срещу Виляреал заради контузия. Днешното занимание беше възстановително след тежкия мач на "Ел Мадригал". Припомняме, че "белия балет" спечели с 2:0.

Футболистите упражняваха къси и дълги подавания и контрол върху топката, след което и удари към вратата. След тренировката нямаше пресконференция на играч.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК