Пердашат здраво наш рефер на мач, охраната го спасява от линч (видео)

7757
на 09.09.2013

Здрав екшън се разигра на срещата между Чавдар (Бяла Слатина) и "Ботев" (Бърдарски геран) вчера. Близо 250 зрители станаха свидетели на грозната гледка. Причината беше скандалното поведение на играчи на гостуващия отбор, които биха главния съдия Цветан Христов от Враца, който беше спасен благодарение на изключително бързата намеса на охраната на стадиона.

До екшъна се стигна след като Чавдар вкара за 2:0 чрез юношата Антон Андреев в 18-ата минута. Преди това още в 4-та минута друг юноша в тима - Мартин Тодоров откри за домакините с хубав диагонален удар по земя от 15-ина метра. При втория гол обаче гостите от Бърдарски геран изявиха претенции към главния съдия за неотсъдено нарушение на голмайстора срещу техен играч. Точно "контузеният" футболист на "Ботев" се изправи бързо на крака и нанесе удар с юмрук в лицето на съдията, след което го подгони из терена. Само бързата намеса на охраната на стадиона, която веднага нахлу на терена и респектира биячите, спаси рефера от по-тежки последствия.

Очаква се БФС да присъди служебна победа за Чавдар с резултат 5:0.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)