BG EN

Перник връщал по 100 бона транспортна субсидия

Региони

Перник връщал по 100 бона транспортна субсидия

3432
на 22.01.2015
Перник връщал по 100 бона транспортна субсидия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Перник е връщал две години поред транспортната субсидия за деца до 7-годишна възраст, пише Мироглед.

препоръчано

Стойността и годишно била 100 000 лева, съобщи председателят на Общинския съвет Милан Миланов.
„Само Перник и Видин са градовете, които вместо да усвояват транспортната субсидия я връщат, за разлика от София, която взема по 8 млн.лв, Пловдив – 4 млн.лв, Бургас – 800 хил.лв. годишно. В Перник нито един превозвач не е издал карти за пътуване на децата, а на фона на тежкото финансово състояние на тролеите в Перник, това означава, че някой не си е свършил работата там. Дори Ковачевци е усвоила транспортната си субсидия от 300 лв.”, заяви Миланов.
В същото време ЧЕЗ отложи спирането на тока за тролеите в Перник вчера. Срокът, който от дружеството са дали на пернишия превозвач, е една седмица. До тогава новият управител на „Тролейбусен транспорт” Емил Денков ще трябва да изготви план за разсрочено плащане. Превозвачът дължи на ЧЕЗ 600 000 лв.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК