BG EN

Пернишки бус возил незаконно пътници до столицата

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Пернишки бус возил незаконно пътници до столицата

8118
на 05.02.2013
Пернишки бус возил незаконно пътници до столицата
Автор:   Милан Николов
Нерегламентиран превоз на пътници е установен при съвместна акция на от служители на сектор "Пътна полиция" при ОД на МВР Перник и инспектори от ОО "КД - ДАИ" - Перник. В района на с. Драгичево, общ. Перник, след получен сигнал е спрян за проверка автобус, извършващ превоз на пътници по направлението София - Перник. При проверката е установено, че Д. С. на 37 години от гр. Перник - водач на автобус "Ситроен - Джъмпер" с пернишка регистрация, с редовно издаден лиценз на Общността за превоз на пътници, извършва превоз на пътници по автобусна линия под формата на "Специализиран превоз" по маршрут от гр. София до гр. Перник, като пътниците в автобуса са били без съответните карти издадени от превозвача. За извършеното нарушение на водача е съставен АУАН, а автобуса е спрян временно от движение до заплащане на парична гаранция или глобата по издаденото "Наказателно постановление".
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК