ГОРЕЩО
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Засиленото полицейско присъствие в квартал "Запад" в Перущица, където пламна огнище от коронавирус, ще остане до 25 юни. Това стана ясно, след като в събота COVID-19 отне живота на местния пастор Салчо Салчев.
препоръчано
Той почина в болница в Пловдив. Новината попари жителите на Перущица, съболезнования изказа и кметът на общината Мария Вълканова.
Тя обясни, че добрата новина е, че засега няма нови положителни проби за COVID-19 на територията на общината.
Петимата доказано заразени са в добро общо състояние и нямат никакви симптоми. Всички те, както и поставените под карантина още 20 лица, които са били контактни с тях, са здрави и спазват постановените мерки.
свързани новини
ФАТАЛНА СБИРКА: Още един заразен пастор след събирането в Перущица
25727
на 23.06.2020
Топ кардиолог уверява, че жегите от 35-36 градуса още не са драматични
9134
преди 2 часа
БАБХ спря 5 тона опасни и нерегламентирани храни
12935
преди 6 часа
AI проектира ваксина на бъдещето
7627
преди 8 часа
Ваксината срещу варицела - безплатна и задължителна от юли
7714
преди 14 часа


