BG EN

Пет дни ни вест, ни кост от бургазлия! Мъжът имал имотни спорове с пастрока си

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

Пет дни ни вест, ни кост от бургазлия! Мъжът имал имотни спорове с пастрока си

9097
на 26.10.2015
Пет дни ни вест, ни кост от бургазлия! Мъжът имал имотни спорове с пастрока си

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Продължава издирването на 39-годишния Йордан Вълков от „Меден рудник”, който изчезна мистериозно на 21 октомври. Една от версиите, по които се работи, е за проблеми с пастрока на бургазлията, съобщава "Флагман", позовавайки се на разследващи. Наскоро той прехвърлил голям процент от семейните имоти.

препоръчано

Бургазлията напуснал дома си около обяд, като дори не взел дебитната карта със себе си. Няколко часа по-късно колата му е открита в езерото „Мандра”. В нея е намерен и мобилният телефон на Йордан, както и негови дрехи.

В автомобила е открита и половин бутилка алкохол, което показвало, че с него най-вероятно е имало и друг човек. Самият Йордан не пиел.

Мъжът нямал заеми и врагове. Бил кротък и неконфликтен. Семейството нямало финансови проблеми, тъй като Йордан работел в бургаската рафинерия и взимал висока заплата. С нея успявал да покрие всичките разходи на 4-членното семейство.

Фамилията не искала да се вдига много шум около случая. Именно за това до момента медиите не са официално уведомени за изчезването на 39-годишния бургазлия. Мистерията се заплита допълнително и от факта, че негови близки вече публикуват снимката му във "Фейсбук" с призиви за помощ. Те обаче са видими само за техни приятели и не се разпространяват в по-големите групи в социалната мрежа.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 9 май - Телците да се вслушат в гласа на интуицията си, успехът може да изневери на Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 9 май - Телците да се вслушат в гласа на интуицията си, успехът може да изневери на Водолеите
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV: Бойко Борисов: От първия ден казвам, че коалицията е най-нестабилното нещо, което сме създавали. Но и днес сме си платили за Боташ. Моето желание е да съм главен прокурор (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV: Бойко Борисов: От първия ден казвам, че коалицията е най-нестабилното нещо, което сме създавали. Но и днес сме си платили за Боташ. Моето желание е да съм главен прокурор (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ново
Днес: 45
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК