Петев си каза истината: Не сме за Шампионска лига

7362
на 28.08.2023

Треньорът на Лудогорец Ивайло Петев не скри задоволството си от гръмкия успех с 5:0 над Берое в родната Първа лига. 48-годишният специалист подчерта, че в Амстердам срещу Аякс иска да види разградчани с играта от второто полувреме със заралии.

"Първо поздравявам играчите за настроението и отдадеността, поздравявам и нашите фенове. От 35-а до 40-а минута влязохме в една дупка и загубихме много топки при първи или втори пас. Мисля, че играхме с желание. Имаше доста добри ситуации. Победа от графа "Задължителни", коментира Петев.

"При всички положения искам да изглеждаме, както изглеждахме през второто полувреме. С всеки добър мач увереността се покачва", продължи той.

"Аз не мисля, че играем лошо пред нашите фенове. Малко или много имаме проблем, когато гостуваме. Визирам изиграните мачове. Мисля, че има психологически блок. Сигурен съм, че ще го преодолеем.

В Амстердам ще видим Лудогорец от днешната втора част. Трябва да бъдем реални, може би нямаме ниво за Шампионска лига. Трябва да се поучим от грешките си. Това, което имаме като класиране може би е реално. Всеки мач е важен. Ще подходим с голяма мотивация и после мислим за предстоящите мачове", каза още Петев.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден